ناموجود

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل سنوریتا Senorita حجم 20 میلی لیتر

Jacsaf Senorita Eau De Parfum For Women 20 ml
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل سنوریتا Senorita با عصاره نارنج، گریپ‌فروت، آناناس، گل صدتومانی، آلو، گیاه موگه، گیاه پاتچولی، وانیل و پرالین برگرفته از رایحه
عطر زنانه ایفوریا می باشد.
ناموجود
مشخصات توضیحات
مشخصات کلی
ماندگاری
بالا
حجم
20 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ایران
نام برند
ژک ساف
مناسب برای
خانم ها
مشخصات رایحه
غلظت عطر
ادوپرفیوم
نوع رایحه
شیرین , گرم , خوراکی , طبیعت , گل , مرکبات
ساختار رایحه
نارنج، گریپ‌فروت، آناناس، گل صدتومانی، آلو، گیاه موگه، گیاه پاتچولی، وانیل و پرالین

 

ادوپرفیوم سنوریتا مینی ژکساف زنانه 20 میل eau de parfum Senorita یکی از معروفترین عطرهای زنانهی برند ژک ساف Jacsaf است. در سال 2015 به بازار عرضه شده است. این ادوپرفیوم 20 میلیلیترحجم دارد.سنوریتا بابوی گرم و شیرینش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد میشود.زمانی که این عطر روی پوست و لباس اسپری میشود. بوی گریپفروت، نارنج و آناناس استشمام میشود. ترکیب مرکباتی و میوهای با بوی شیرینش، شادی و انرژی ویژهای را در فرد استفاده کننده ایجاد میکند. زمانی که نت اولیه جای خود را به رایحه ثانوی میدهد. بویی از ترکیب گل صدتومانی، آلو و گیاه موگه به مشام میرسد.بوی این ترکیب شادابی و تازگی را به ارمغان می آورد.

پس از مدتی طولانی، رایحه ثانوی جای خود را به نت پایانی می دهد. رایحه های پایانی ادوپرفیوم سنوریتا مینی ترکیبی از گیاه پاتچولی، پرالین و وانیل می باشد.این ترکیب تند و شیرین، شادی و هیجان آفرین میباشد و هیجان را تا حد زیادی افزایش میدهد. خرید این عطر با توجه به شیشه زیبایش و همچنین ماندگاری بو و قیمت مناسبش برای خانمهای باسلیقه و دوستدار هیجان پیشنهاد میشود.

کلید واژه ادکلن زنانه ادکلن ژک ساف ژک ساف عطر جیبی

X
×